KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13125109
nr 1312 5109
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Blandteknik, Wik Uppsala, Signerad, 19x41 ca
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:17:20
3/3 11:17:17
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund